Pedagogisch medewerker babygroep en BSO
Ben jij degene die twijfelt tussen werken met baby’s of schoolgaande kinderen?
Jaaaa lees snel verder, want dan heb je hier je uitdaging gevonden!!
Een baby zijn/haar eerste stapjes zien doen?
Een baby zijn/haar eerste woordjes horen zeggen?
Een baby zijn/haar eerste hapjes geven?
Een kleuter die voor het eerst naar de BSO komt uit school halen?
Hutten bouwen met de kinderen?
Levend stratego in het Geerbos?
Hoe mooi is dat? Het zorgen voor kinderen, afwisselen met het actief spelen?
Voor een van de babygroepen bij de hoofdlocatie van ’t Kroontje zoeken wij per december een medewerker die ons team kan aanvullen en kinderen kan aanvoelen ter vervanging van zwangerschapsverlof. Het betreft hier werkdagen op maandag , donderdag en vrijdag!
Vind je baby’s super leuk maar werk je ook graag met BSO kinderen? Dan is deze vacature je op het lijf geschreven. We zoeken namelijk óók iemand ter vervanging van het zwangerschapsverlof op de BSO op dinsdag en woensdag.
Wij zoeken een lieve medewerker (m/v) die vroeg uit de veren wil met maar één doel: Een veilige haven te zijn voor dát kleine ukkie wat voor het eerst gebracht wordt. Of misschien voor dát ukkie die zijn/haar eerste tandje krijgt en een extra knuffel nodig heeft? Of dát kleine ukkie wat zo’n moeite heeft haar slaapje te pakken maar waarbij jij gisteren uitgevonden hebt hoe het jullie wél lukt.
We vragen een lieve, behulpzame, flexibele en enthousiaste collega die van aanpakken weet en weet hoe ze kinderen in hun ontwikkeling kan ondersteunen. Ook ben je een steun en toeverlaat voor ouders die hun kleintje wegbrengen. Misschien doen zij dat wel voor de eerste keer. Jij zorgt dat ouders op hun gemak zijn en met een gerust hart naar hun werk gaan, wetende dat hun baby met liefde en in een warm nest wordt opgevangen: de Kroontje familie. Op de BSO ben jij een veilige haven voor ouders en kinderen en je weet van elke dag een feest te maken!
Zoals hierboven omschreven zullen de werkzaamheden ter vervanging van zwangerschapsverlof zijn. Daarna kijken we samen met jou op welk groep ruimte is om te blijven om boventallig ondersteuning te bieden zodat er ruimte is voor extra taken. Jij hebt dus een half jaar de ruimte om van diverse afdelingen te proeven waarna je samen met ons kijkt waar je kunt gaan werken. De periode van het verlof is van medio december tot medio mei, maar we starten met een jaarcontract. Bij goed functioneren, flexibele inzetbaarheid en wederzijdse klik zijn wij voornemens een contract direct om te zetten naar een vaste overeenkomst!
Herken jij jezelf in bovenstaande en heb jij als Pedagogisch Medewerker:
· Een relevante opleiding om te werken in de kinderopvang (SPW-3, GPM-4, Onderwijsassistent of iets vergelijkbaars)
· Een flexibele instelling en geen 9 tot 5 mentaliteit
· En een certificaat waaruit blijkt dat je de taalvaardigheid op 3F niveau beheerst (een pré) of bereid dit te halen
· Een certificaat ‘werken met baby’s’ (een pré) of bereid dit te halen
En ben jij een Pedagogisch Medewerker die
· Sociaal is;
· Gepassioneerd is om met kinderen (en dan met name baby’s) te werken;
· Proactief met een aandragen van ideeën
· Collegiaal en betrokken bij de organisatie
En wil jij:
· Een informele werksfeer in een leuk team;
· Een afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden;
· Een baan en salaris conform CAO kinderopvang;
· Mogelijkheden tot deelname collectieve zorgverzekering;
· Een fijne pensioenregeling;
· Een gunstige regeling voor opvang van eigen kinderen;
· Fluitend naar je werk?
Soort dienstverband: Fulltime, Parttime
Salaris: vanaf €2.385 tot €3.192 (vanaf januari 2024 tot 3.421,-) op basis van een 36-urige werkweek
Interesse?
Reageer dan snel op de vacature via onderstaand formulier of
Ken je iemand die deze vacature moet zien?
Tippen mag! Graag zelfs!